Mgr. H:o)nza Vojtko

Baví ho se neustále učit novým věcem. Prošel si všemi možnými cestami vzdělávání, které si nyní neustále rozšiřuje o jeden výcvik za druhým. Stihl vystudovat na magistra na poli vzdělávání dospělých se specializací na psychologii. Věnuje se především párové a individuální terapii.

Má za sebou výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, pokračuje ve výcviku v schéma terapii a v případě potřeb klientů využívá i bodyterapii, resp. terapeutickou práci s psychosomatikou.

Kromě terapií se věnuje i vzdělávání dospělých ve všech možných formách. Od lektorování seminářů, facilitací, moderaci i koučování, ve kterém se spoléhá na výcvik v result coaching systému, včetně skupinového i intuitivního koučování.

Pár let je na volné noze a věnuje se podnikání, před tím ale byl zaměstnaný na všemožných pozicích. Od interní přes marketingovou komunikaci, až po management learning and development útvaru.

Kromě toho píše knížky pro děti, články pro dospělé a natáčí videa. Občas ho můžete slyšet i v rádiu. Svou práci miluje.